https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Nowy Tomyśl
, 6 września 2009
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Paweł Pruszczyński
2 - #84 Jan Mroziński
3 - #24 Patryk Dziasek
4 - #88 Damian Kowalczyk
5 - #51 Szymon Galewski
6 - #211 Adam Cholewa
7 - #404 Michał Szymański
8 - #23 Łukasz Dziel
9 - #22 Rafał Wilczkowski
10 - #22 Rafał Miśtak
11 - #77 Krzysztof Chmielowski
12 - #202 Szymon Kolbierski
13 - #767 Dawid Słaby
14 - #199 Marcin Witkowski
15 - #289 Kamil Sadowski
16 - #3 Wojciech Kramer
17 - #20 Patryk Tokarski
18 - #224 Kamil Nowakowski
19 - #2. Kacper Serówka
20 - #125 Marta Chlebowicz
21 - #94 Vicent Sobkiewicz
22 - #58 Łukasz Chmiel
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Paweł Pruszczyński
2 - #84 Jan Mroziński
3 - #24 Patryk Dziasek
4 - #88 Damian Kowalczyk
5 - #51 Szymon Galewski
6 - #211 Adam Cholewa
8 - #23 Łukasz Dziel
9 - #22 Rafał Wilczkowski
10 - #22 Rafał Miśtak
11 - #77 Krzysztof Chmielowski
12 - #202 Szymon Kolbierski
13 - #767 Dawid Słaby
14 - #199 Marcin Witkowski
15 - #289 Kamil Sadowski
16 - #3 Wojciech Kramer
17 - #20 Patryk Tokarski
18 - #224 Kamil Nowakowski
19 - #2. Kacper Serówka
20 - #125 Marta Chlebowicz
21 - #94 Vicent Sobkiewicz
22 - #58 Łukasz Chmiel
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Pruszczyński
1
3:31.104
10:47:14.319
2
2:07.771
45.1
5:38.875
10:49:22.090
+1.128
2:06.643
3
2:07.907
45.0
7:46.782
10:51:29.997
+6.189
2:01.718
4
2:21.751
40.6
10:08.533
10:53:51.748
+16.954
2:04.797