https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening dowolny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65,MX2 Junior,MX1)
-
Wschowa
, 30 sierpnia 2009
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #41 Jack Krupke
3 - #20 Bartosz Sawczuk
4 - #503 Tomasz Wysocki
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #221 Oskar Barański
7 - #515 Jakub Piątek
8 - #505 Bartosz Piątek
9 - #776 Toni Simon
10 - #10 Adrian Piłat
11 - #8 Dawid Sierociński
12 - #28 Zbigniew Janicki
13 - #16 Michał Pawlak
14 - #88 Michał Jońca
15 - #66 Joanna Miller
16 - #96 Luis Carstens
17 - #222 Miłosz Kozica
18 - #49 Leszek Jasiński
19 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #50 Mariusz Kałużny
21 - #46 Filip Litwiniak
22 - #95 Tomasz Witkowski
23 - #71 Patryk Rubacki
24 - #38 Adrian Jońca
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #41 Jack Krupke
3 - #20 Bartosz Sawczuk
4 - #503 Tomasz Wysocki
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #221 Oskar Barański
7 - #515 Jakub Piątek
8 - #505 Bartosz Piątek
9 - #776 Toni Simon
10 - #10 Adrian Piłat
11 - #8 Dawid Sierociński
12 - #28 Zbigniew Janicki
13 - #16 Michał Pawlak
14 - #88 Michał Jońca
16 - #96 Luis Carstens
17 - #222 Miłosz Kozica
18 - #49 Leszek Jasiński
19 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #50 Mariusz Kałużny
21 - #46 Filip Litwiniak
22 - #95 Tomasz Witkowski
23 - #71 Patryk Rubacki
24 - #38 Adrian Jońca
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip Więckowski
1
42.799
9:25:27.966
2
2:39.608
38.3
3:22.407
9:28:07.574
+18.938
2:20.670
3
2:24.576
42.3
5:46.983
9:30:32.150
+11.169
2:13.407
4
2:28.909
41.1
8:15.892
9:33:01.059
+14.109
2:14.800
5
3:15.499
31.3
11:31.391
9:36:16.558
+1:03.722
2:11.777
6
2:20.184
43.7
13:51.575
9:38:36.742
+9.968
2:10.216
7
2:16.527
44.8
16:08.102
9:40:53.269
-1:22.080
3:38.607
8
3:56.848
25.8
20:04.950
9:44:50.117
+1:48.074
2:08.774