https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IV Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Lipno
, 26 lipca 2009
Dariusz Szymański
Waldemar Łykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #515 Jakub Piątek
2 - #3 Patryk Kwaśny
3 - #505 Bartosz Piątek
4 - #20 Bartosz Sawczuk
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #221 Oskar Barański
7 - #10 Adrian Piłat
8 - #8 Dawid Sierociński
9 - #49 Leszek Jasiński
10 - #16 Michał Pawlak
11 - #711 Szymon Motylewski
12 - #92 Damian Jędrzejczyk
13 - #88 Michał Jońca
14 - #95 Tomasz Witkowski
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #68 Wojciech Kozłowski
17 - #71 Patryk Rubacki
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #51 Daniel Stachyra
20 - #62 Bartosz Nowacki
21 - #93 Paweł Pruszczyński
22 - #148 Tomasz Pacyga
23 - #18 Michał Ziemski
24 - #231 Dawid Konkol
25 - #66 Joanna Miller
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #515 Jakub Piątek
2 - #3 Patryk Kwaśny
3 - #505 Bartosz Piątek
4 - #20 Bartosz Sawczuk
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #221 Oskar Barański
7 - #10 Adrian Piłat
8 - #8 Dawid Sierociński
10 - #16 Michał Pawlak
11 - #711 Szymon Motylewski
12 - #92 Damian Jędrzejczyk
13 - #88 Michał Jońca
14 - #95 Tomasz Witkowski
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #68 Wojciech Kozłowski
17 - #71 Patryk Rubacki
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #51 Daniel Stachyra
20 - #62 Bartosz Nowacki
21 - #93 Paweł Pruszczyński
22 - #148 Tomasz Pacyga
23 - #18 Michał Ziemski
24 - #231 Dawid Konkol
25 - #66 Joanna Miller
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Piątek
14.598
13:36:58.074
1
1:54.211
47.9
2:08.809
13:38:52.285
+4.286
1:49.925
2
1:50.210
49.7
3:59.019
13:40:42.495
+6.874
1:43.336
3
1:54.299
47.9
5:53.318
13:42:36.794
+9.904
1:44.395
4
1:53.745
48.1
7:47.063
13:44:30.539
+8.020
1:45.725
5
1:55.209
47.5
9:42.272
13:46:25.748
+8.665
1:46.544
6
1:54.360
47.8
11:36.632
13:48:20.108
+7.091
1:47.269
7
1:53.598
48.2
13:30.230
13:50:13.706
+6.053
1:47.545
8
1:55.686
47.3
15:25.916
13:52:09.392
+8.453
1:47.233
9
1:57.263
46.7
17:23.179
13:54:06.655
+11.145
1:46.118
10
2:04.914
43.8
19:28.093
13:56:11.569
+16.839
1:48.075
11
2:03.799
44.2
21:31.892
13:58:15.368
+17.279
1:46.520
12
2:05.902
43.5
23:37.794
14:00:21.270
+16.036
1:49.866
13
2:00.035
45.6
25:37.829
14:02:21.305
+8.051
1:51.984