https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg Finałowy
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart III Runda - Briggs & Stratton
-
Biłgoraj
, 13 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Kacper Bielecki
2 - #3 Adam Zalewski
3 - #58 Franciszek Gapiński
4 - #41 Jan Krencisz
5 - #2 Toni Nowosad
6 - #32 Filip Wójcik
7 - #37 Tomasz Pampuch
8 - #7 Piotr Herbeć
9 - #98 Marcin Łaski
10 - #44 Filip Panas
11 - #90 Paweł Malczak
12 - #30 Dominik Panas
13 - #119 Piotr Parys
14 - #55 Jakub Masztalerz
15 - #40 Marcel Grudziński
16 - #88 Krzysztof Frankowski
17 - #56 Maksymilian Amanowicz
18 - #78 Jan Antoszewski
19 - #82 Paulina Lalak
20 - #39 Tomasz Wójcik
21 - #35 Damian Majchrowski
22 - #66 Tomasz Kucharski
23 - #10 Szymon Śliwowski
24 - #74 Eryk Sadowski
25 - #69 Szymon Nowak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Kacper Bielecki
2 - #3 Adam Zalewski
3 - #58 Franciszek Gapiński
4 - #41 Jan Krencisz
5 - #2 Toni Nowosad
6 - #32 Filip Wójcik
7 - #37 Tomasz Pampuch
8 - #7 Piotr Herbeć
9 - #98 Marcin Łaski
10 - #44 Filip Panas
11 - #90 Paweł Malczak
12 - #30 Dominik Panas
13 - #119 Piotr Parys
14 - #55 Jakub Masztalerz
15 - #40 Marcel Grudziński
16 - #88 Krzysztof Frankowski
17 - #56 Maksymilian Amanowicz
18 - #78 Jan Antoszewski
20 - #39 Tomasz Wójcik
21 - #35 Damian Majchrowski
22 - #66 Tomasz Kucharski
23 - #10 Szymon Śliwowski
24 - #74 Eryk Sadowski
25 - #69 Szymon Nowak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Bielecki
4.461
14:44:43.667
1
1:01.057
67.8
1:05.518
14:45:44.724
+5.785
55.272
2
57.704
71.7
2:03.222
14:46:42.428
+3.649
54.055
3
58.006
71.4
3:01.228
14:47:40.434
+3.704
54.302
4
57.548
71.9
3:58.776
14:48:37.982
+3.648
53.900
5
57.212
72.4
4:55.988
14:49:35.194
+3.153
54.059
6
1:00.017
69.0
5:56.005
14:50:35.211
+6.384
53.633
7
59.542
69.5
6:55.547
14:51:34.753
+5.607
53.935
8
57.982
71.4
7:53.529
14:52:32.735
+4.438
53.544
9
57.872
71.5
8:51.401
14:53:30.607
+4.083
53.789
10
58.254
71.1
9:49.655
14:54:28.861
+4.707
53.547
11
58.792
70.4
10:48.447
14:55:27.653
+5.369
53.423
12
1:04.417
64.3
11:52.864
14:56:32.070
+10.781
53.636