https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening dowolny II gr. A
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #103 Michael Waldherr
2 - #3 Mattia Drudi
3 - #40 Marcel Grudziński
4 - #46 Kacper Bielecki
5 - #20 Piotr Herbeć
6 - #5 Jozsef Havasi
7 - #2 Toni Nowosad
8 - #17 Matej Svoboda
9 - #21 Georgy Malyshev
10 - #129 Nicola Vitali
11 - #18 Jindrich Vohnout
12 - #6 Alekseev Gleb
13 - #37 Tomasz Pampuch
14 - #12 Lukas Podobsky
15 - #51 Mikołaj Cegielski
16 - #78 Jan Antoszewski
17 - #32 Filip Wójcik
18 - #9 Ondrej Nigrin
19 - #15 Michal Tatar
20 - #24 Bartłomiej Mochnacki
21 - #56 Maksymilian Amanowicz
22 - #10 Lukas Vysoudil
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #103 Michael Waldherr
2 - #3 Mattia Drudi
3 - #40 Marcel Grudziński
4 - #46 Kacper Bielecki
5 - #20 Piotr Herbeć
7 - #2 Toni Nowosad
8 - #17 Matej Svoboda
9 - #21 Georgy Malyshev
10 - #129 Nicola Vitali
11 - #18 Jindrich Vohnout
12 - #6 Alekseev Gleb
13 - #37 Tomasz Pampuch
14 - #12 Lukas Podobsky
15 - #51 Mikołaj Cegielski
16 - #78 Jan Antoszewski
17 - #32 Filip Wójcik
18 - #9 Ondrej Nigrin
19 - #15 Michal Tatar
20 - #24 Bartłomiej Mochnacki
21 - #56 Maksymilian Amanowicz
22 - #10 Lukas Vysoudil
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michael Waldherr
1
1:42.337
11:22:50.199
2
52.277
60.6
2:34.614
11:23:42.476
+10.300
41.977
3
41.633
76.1
3:16.247
11:24:24.109
+1.186
40.447
4
41.094
77.1
3:57.341
11:25:05.203
-1.261
42.355
5
40.754
77.7
4:38.095
11:25:45.957
+0.169
40.585
6
41.025
77.2
5:19.120
11:26:26.982
+0.723
40.302
7
40.804
77.6
5:59.924
11:27:07.786
+0.603
40.201
8
40.552
78.1
6:40.476
11:27:48.338
-0.769
41.321
9
40.425
78.4
7:20.901
11:28:28.763
-0.498
40.923
10
40.441
78.3
8:01.342
11:29:09.204
-0.413
40.854
11
40.752
77.7
8:42.094
11:29:49.956
+0.156
40.596
12
40.551
78.1
9:22.645
11:30:30.507
+0.349
40.202
13
41.024
77.2
10:03.669
11:31:11.531
+0.757
40.267
14
41.212
76.9
10:44.881
11:31:52.743
+0.808
40.404
15
41.086
77.1
11:25.967
11:32:33.829
+0.697
40.389
16
40.725
77.8
12:06.692
11:33:14.554
+0.459
40.266
17
40.702
77.8
12:47.394
11:33:55.256
+0.570
40.132
18
40.817
77.6
13:28.211
11:34:36.073
+0.596
40.221
19
40.816
77.6
14:09.027
11:35:16.889
-0.137
40.953
20
40.685
77.9
14:49.712
11:35:57.574
+0.106
40.579
21
40.798
77.7
15:30.510
11:36:38.372
+0.775
40.023