https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VII Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Człuchów
, 23 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #4 Patryk Kwaśny
3 - #6 Jakub Piątek
4 - #3 Łukasz Bembenik
5 - #21 Tomasz Wysocki
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
8 - #118 Toni Simon
9 - #5 Filip Łubisz
10 - #19 Filip Więckowski
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #10 Sebastian Knoff
13 - #7 Jędrzej Żuralski
14 - #13 Adrian Piłat
15 - #14 Bartosz Sawczuk
16 - #44 Michał Pawlak
17 - #79 Patryk Głowania
18 - #92 Damian Jędrzejczyk
19 - #103 Piotr Wojtyło
20 - #153 Mateusz Salamon
21 - #42 Daniel Stachyra
22 - #71 Patryk Rubacki
23 - #51 Tomasz Witkowski
24 - #88 Michał Jońca
25 - #73 Damian Pietrukaniec
26 - #62 Bartosz Nowacki
27 - #43 Patryk Stachyra
28 - #49 Mikołaj Kołodziejak
29 - #171 Krystian Kudłacz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #4 Patryk Kwaśny
3 - #6 Jakub Piątek
4 - #3 Łukasz Bembenik
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
8 - #118 Toni Simon
9 - #5 Filip Łubisz
10 - #19 Filip Więckowski
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #10 Sebastian Knoff
13 - #7 Jędrzej Żuralski
14 - #13 Adrian Piłat
15 - #14 Bartosz Sawczuk
16 - #44 Michał Pawlak
17 - #79 Patryk Głowania
18 - #92 Damian Jędrzejczyk
19 - #103 Piotr Wojtyło
20 - #153 Mateusz Salamon
21 - #42 Daniel Stachyra
22 - #71 Patryk Rubacki
23 - #51 Tomasz Witkowski
24 - #88 Michał Jońca
25 - #73 Damian Pietrukaniec
26 - #62 Bartosz Nowacki
27 - #43 Patryk Stachyra
28 - #49 Mikołaj Kołodziejak
29 - #171 Krystian Kudłacz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:57.385
11:28:19.544
2
2:21.908
44.4
5:19.293
11:30:41.452
+4.825
2:17.083
3
2:26.467
43.0
7:45.760
11:33:07.919
+11.163
2:15.304
4
4:19.206
24.3
12:04.966
11:37:27.125
-1.994
4:21.200
5
2:27.276
42.8
14:32.242
11:39:54.401
+0.662
2:26.614
6
2:24.606
43.6
16:56.848
11:42:19.007
+12.805
2:11.801