https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Nowogard
, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Paweł Nowicki
2 - #5 Bartosz Szafran
3 - #2 Łukasz Lonka
4 - #4 Łukasz Bembenik
5 - #14 Filip Łubisz
6 - #21 Bartosz Sawczuk
7 - #69 Bartosz Piątek
8 - #47 Jakub Piątek
9 - #54 Toni Simon
10 - #26 Patryk Kwaśny
11 - #18 Kamil Joć
12 - #15 Jędrzej Żuralski
13 - #104 Damian Dymowski
14 - #99 Robert Hestkowski
15 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
16 - #32 Filip Więckowski
17 - #19 Adrian Piłat
18 - #8 Zbigniew Janicki
19 - #29 Michał Dzik
20 - #59 Michał Pawlak
21 - #117 Łukasz Kościuk
22 - #22 Michał Ziemski
23 - #125 Mateusz Salamon
24 - #65 Maciej Woźniak
25 - #130 Filip Stacewicz
26 - #107 Patryk Głowania
27 - #109 Damian Czudak
28 - #108 Mateusz Kwiatkowski
29 - #71 Patryk Stachyra
30 - #74 Karol Pociecha
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Paweł Nowicki
2 - #5 Bartosz Szafran
3 - #2 Łukasz Lonka
4 - #4 Łukasz Bembenik
6 - #21 Bartosz Sawczuk
7 - #69 Bartosz Piątek
8 - #47 Jakub Piątek
9 - #54 Toni Simon
10 - #26 Patryk Kwaśny
11 - #18 Kamil Joć
12 - #15 Jędrzej Żuralski
13 - #104 Damian Dymowski
14 - #99 Robert Hestkowski
15 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
16 - #32 Filip Więckowski
17 - #19 Adrian Piłat
18 - #8 Zbigniew Janicki
19 - #29 Michał Dzik
20 - #59 Michał Pawlak
21 - #117 Łukasz Kościuk
22 - #22 Michał Ziemski
23 - #125 Mateusz Salamon
24 - #65 Maciej Woźniak
25 - #130 Filip Stacewicz
26 - #107 Patryk Głowania
27 - #109 Damian Czudak
28 - #108 Mateusz Kwiatkowski
29 - #71 Patryk Stachyra
30 - #74 Karol Pociecha
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Nowicki
1
2:18.606
11:26:09.100
2
1:58.430
55.6
4:17.036
11:28:07.530
+3.929
1:54.501
3
1:57.513
56.0
6:14.549
11:30:05.043
+2.224
1:55.289
4
2:53.156
38.0
9:07.705
11:32:58.199
-3:19.559
6:12.715
5
1:56.871
56.3
11:04.576
11:34:55.070
+2.252
1:54.619
6
3:28.120
31.6
14:32.696
11:38:23.190
+1:32.492
1:55.628
7
2:00.349
54.7
16:33.045
11:40:23.539
-2:09.572
4:09.921
8
3:06.833
35.2
19:39.878
11:43:30.372